Федотенко розпочав, його "рейнджери" перемогли

"Вашингтон" програв на виїзді
29 апреля 2012г. 14:43

"Нью-Йорк Рейнджерз" перемогли "Вашингтон Кепіталз" з рахунком 3:1 у першому матчі півфіналу Східної конференції НХЛ.

У першому періоді найбільше шансів змінити нулі на табло мав Олександр Сьомін. Російський форвард "столичних" за 5 хвилин до сирени втік від захисника, втім його кидок вийшов неточним.

У другій двадцятихвилинці команди почали загострювати сюжет. "Рейнджерз" заволоділи ініціативою. Коли Раян Келлахен пробивав по воротах "Вашингтона", гостей врятувала лише рамка.

А лік голам на майданчику фактично відкрив українець Руслан Федотенко. Українець, дотягнувши шайбу за ворота Брейдена Холтбі, віддав пас на Артема Анісімова, який відправив снаряд за лінію воріт. Піти на перерву лідерами "Вашингтон" господарям все ж таки не дозволив. Рахунок зрівняв Джейсон Чімера.

У заключному періоді перемогу вирвали "рейнджери". Кріс Крайдер знову вивів "Нью-Йорк" вперед – 2:1. А за кілька хвилин Бред Річардс втретє "пробив" Холтбі і поставив крапку у першій главі цьогорічного протистояння між "Рейнджерз" та "Кепіталз".

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 1-0 на користь "Рейнджерз". Наступний матч відбудеться 30 квітня у Нью-Йорку.