"Філадельфія" приєдналася до "Сент-Луїса" і "Нешвілла"

"Льотчики" здолали "Піттсбург"

Хокеїсти "Філадельфія Флайєрз" оформили вихід у другий раунд Кубка Стенлі, перемігши "Піттсбург Пінґвінз" в шостому матчі серії 1/8 фіналу.

Недільна зустріч у Філадельфії завершилася з рахунком 5:1. Вже на 1-й хвилині Клод Жиру вивів господарів льоду вперед, а потім Скотт Хартнелл (14) та Ерік Густафссон (26) зробили рахунок 3:0.

Незабаром Євгеній Малкін реалізував більшість (29), і цей гол став для "Пінгвінз" єдиним у матчі, а "Філадельфія", через кілька секунд відновила відрив у три шайби зусиллями Даніеля Брієра (30).

За три хвилини до кінця третього періоду гості могли засмутити голкіпера "Флайерз" Іллю Бризгалова, але арбітри не зарахували взяття воріт. "Піттсбург" замінив воротаря шостим польовим гравцем, і за 8 секунд до фінальної сирени Брейді Шенн вразив порожні ворота.

Підсумок серії - 4-2 на користь "Філадельфії", яка оформила вихід у чвертьфінал слідом за "Сент-Луїсом" і "Нешвіллом".