Фіни вийшли у лідери Чеських ігор

Суомі перемогли господарів турніру

Хокеїсти збірної Фінляндії в овертаймі вирвали перемогу у збірної Чехії в матчі заключного етапу Євротуру.

Матч проходив у Брно і завершився з рахунком 3:2 на користь гостей. До 17-ї хвилини чехи вели 2:0 - відзначилися Ондржей Нємець і Лукаш Кашпар, який реалізував більшість. Фінські хокеїсти знайшли в собі сили змінити хід зустрічі і закинули дві шайби у другому періоді зусиллями Леннарта Петрелла та Мікко Мяєнпяя.

Була призначена додаткова п’ятихвилинка, в якій фінам вдалося закинути третю шайбу. Автором голу став форвард "Кароліни" Юссі Йокінен.

За підсумками двох матчів Чеських ігор збірна Фінляндії (6 очок) виходить на перше місце. Команда Юккі Ялонена в неділю зіграє зі збірною Швеції.