Вчера 14 9
Завтра 12 8

"Фінікс" - у фіналі, Радулов може їхати на ЧС

"Лос-Анджелес" дізнався свого суперника

"Фінікс Койотс" виграли чвертьфінальну серію плей-офф Національної хокейної ліги у "Нешвілл Предаторз", здобувши перемогу у п’ятому матчі.

Матч закінчився з рахунком 2:1. На голи Дерека Моріса і Мартіна Ганзала у другому періоді гості відповіли точним кидком Коліна Вілсона у завершальній третині гри. Голкіпер "Фінікса" Майк Сміт видав чергову феноменальну гру, парирувавши 32 кидки.

У цьому матчі до складу "хижаків" повернулися російський форвард Олександр Радулов та його колега з Білорусі Андрій Костіцин, які пропустили два попередні матчі через порушення командної дисципліни.

Нагадаємо, Радулов називався головним тренером збірної Росії Зінетулою Білялетдіновим в числі тих гравців з НХЛ, які можуть підсилити команду на чемпіонаті світу в разі вильоту їхнього клубу з плей-офф.

Суперником "Фінікса" у фіналі Західної конференції буде "Лос-Анджелес".