Сегодня 6 5
Завтра 12 6

"Фінікс" вдвічі збільшив перевагу над "Нешвілом"

Серія переїздить до Нешвіллу

"Фінікс" на своєму льоду здобув перемогу над "Нешвіллом" у другому матчі серії в плей-офф НХЛ.

Зустріч, що проходила у Глендейлі, завершилася перемогою господарів з рахунком 5:3 (1:1, 3:1, 1:1).

"Койоти" забили першими, однак на точний кидок Антуана Верметта (9-та хвилина) "Предаторз" відповіли шайбою Андрія Костіцина (18-а).

Другий період завершився з рахунком 3:1 - у арізонців відзначилися Мартін Ханзел (24), Радим Врбата (28) та Тейлор П’ятті (32), а "Нешвілл" огризнувся лише кидком Патрика Хорнквіста (32).

У заключній двадцятихвилинці, як і у першій, була зафіксована нічия - 1:1. Голи на рахунку Райана Сутера (41) і капітана "Фінікса" Шейна Доана (44), який і встановив остаточний рахунок - 5:3.

Перша зустріч у Арізоні також завершилася перемогою "койотів", тільки в овертаймі і з рахунком 4:3. Таким чином, перед переїздом серії до Нешвіллу "Фінікс" повів у протистоянні з рахунком 2-0. Третій матч відбудеться 2 травня.