"Фінікс" виходить вперед у серії проти "Чикаго"

А "Чикаго" втрачає форварда

"Фінікс Койотс" повели 2-1 у серії першого раунду плей-офф НХЛ проти "Чикаго Блекгоукс", здобувши перемогу в третьому матчі на чужому льоду.

Зустріч в Чикаго в овертаймі завершилася з рахунком 3:2 на користь "койотів". У складі "Фінікса" по шайбі закинули Ростислав Клесла і Рей Вітні, а форвард Міккель Бедкер забив вирішальний гол на 14-й хвилині овертайму. У "Чикаго" відзначилися Ендрю Брюнетт і Міхаель Фролік.

Матч був затьмарений травмою словацького нападника Маріана Хосси. У першому періоді Хосса зіткнувся з нападником "Фінікса" Раффі Торресом у середній зоні, після чого був доставлений у лікарню. За словами головного лікаря "Чикаго" Майкла Террі, хокеїст вже виписаний, але чи зможе він зіграти в четвертому матчі, невідомо. Зазначимо, що Торрес навіть не був видалений.

Четвертий матч серії до чотирьох перемог відбудеться в четвер у Чикаго.