матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

"Флаєрз" не викуповуватимуть контракт Бризгалова

А з Бріером клуб попрощається

Клуб НХЛ "Філадельфія Флаєрз" не має наміру викупати контракт російського голкіпера Іллі Бризгалова. Про це, за інформацією північноамериканських ЗМІ, агенту хокеїста повідомив генеральний менеджер клубу Пол Холмгрен.

Контракт 32-річного воротаря діятиме ще протягом семи років, тому у разі його викупу "Філадельфії" доведеться виплатити хокеїсту 23 мільйони доларів.

Водночас за інформацією джерел, близьких до 35-річного нападника "Флаєрз" Денні Бріера, йому представники клубу вже повідомили, що мають намір викупити його контракт через 48 годин після закінчення фіналу Кубка Стенлі.

Контракт Бріера діятиме ще два роки, а його річна зарплата за цей час становитиме 6,5 мільйона доларів. Враховуючи зниження показників цього форварда останніми роками, викуп його контракту для нього самого несподіванкою не став.

Нагадаємо, що "Філадельфія" найбільше з усіх клубів НХЛ перевищує максимально допустимий бюджет на зарплати хокеїстів, який на сезон-2013/2014 у лізі буде зменшений. При цьому днями "Флаєрз" уклали угоду із екс-капітаном "Нью-Йорк Айлендерз" Марком Штрайтом вартістю 21,5 мільйона доларів.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
08:30
Телемагазин
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров