Новость

Форвард "Динамо" вибув з гри через ковзани

| Хоккей

Попри травму Савченко рветься у збірну

Форвард харківського "Динамо" Іван Савченко пропустив обидва матчі своєї команди проти "Донбасу-2" через несподівану травму ноги.

"Справа в тому, що мені видали нові ковзани, і вони мені так сильно натерли ногу, ну, кісточку на нозі, що довелося вирізати її. Ну і, таким чином, я не можу зараз брати участі в матчах", - поскаржився хокеїст.

Однак, незважаючи на травму, Савченко не збирається пропускати збір молодіжної збірної України (U-20), який наступного тижня пройде в Херсоні.

"Наш лікар каже, що я поїду, я буду здоровий у збірній, але поїду зі швами просто на нозі і все. Ну буду тренуватися і продовжувати там лікувати ногу", - розповів форвард.

Поки за грою "Динамо" Савченко дивіться з трибун і як і інші харківські вболівальники, він видовищем задоволений, хоча і усвідомлює, що пробитись до складу, який перемагає, буде нелегко.

"Конкуренція дуже серйозна. Багато дорослих, досвідчених людей. Гравців, які пограли вже. Зате нам, молодим, добре те, що ми дивимося на них і переймаємо їхній досвід", - вважає Савченко.

Нагадаємо, що 19-річний вихованець харківського хокею минулий сезон також провів у рідному місті, виступаючи за місцевих "Акул". Він зіграв у 41 поєдинку чемпіонату ПХЛ, у яких набрав 9 (5+4) очок.

Комментарии (0)
Новости партнеров