Форвард "Філадельфії" став жертвою расистських образ

У Чехії негостинно зустріли канадця

 Канадський форвард "Філадельфія Флаєрз" Вейн Сіммондз, який під час локауту у НХЛ виступає за "Білих Тигрів" з Лібереця, став об’єктом расистських гасел під час виїзного матчу чеської Екстраліги проти "Піратів" з Хомутова, повідомляють чеські ЗМІ.

Після того, як він взяв участь у бійці з Мирославом Залешаком, що виникла у третьому періоді матчу, фани команди з Хомутова почали вигукувати "opice", що в перекладі з чеської означає "мавпа".

"Я страшенно розчарований, що став свідком таких низьких та примітивних речей, як расистські гасла та образи щодо гравців з темною шкірою. Це була одна з найгірших речей, яка сталася за мою коротку тренерську кар’єру"
, - так після матчу прокоментував інцидент помічник головного тренера "Білих Тигрів" Філіп Пешан, якого цитує isport.blesk.cz.

Пізніше керівництво "Піратів" офіційно засудило дії фанів команди і надіслало Сіммондзу листа з вибаченнями.

"Ми шкодуємо про пісні, які лунали від частини уболівальників наприкінці матчу між "Піратами Хомутов" та "Білими Тиграми Ліберець". Ми засуджуємо таку поведінку і не маємо жодного зв’язку з нею. Ми не вважаємо нашими уболівальниками людей, які брали участь у расистських образах. Ми виражаємо незгоду з расизмом у будь-якому його прояві"
, - йдеться у листі, підписаному керівництвом та гравцями клубу.

Сіммондз не вперше стає жертвою расистської поведінки уболівальників. У Лондоні під час виставкового матчу перед сезоном 2011/2012 фани кинули на лід шкірку банана, коли хокеїст намагався виконати буліт.

За "Білих Тигрів" форвард "Філадельфії" наразі зіграв у трьох матчах.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров