Форварда "Фінікса" дискваліфікували за грубість

Ганзал пропустить матч у Лос-Анджелесі

Форвард "Фінікс Койотс" Мартін Ганзал дискваліфікований на одну гру за силовий прийом проти форварда "Лос-Анджелес Кінґз" Дастіна Брауна, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Епізод, що став причиною дискваліфікації хокеїста, стався у вівторок, 15 травня, під час  матчу фінальної серії Західної конференції між "Фініксом" та "Лос-Анджелесом". На 11-й хвилині третього періоду Ганзал штовхнув на борт форварда "Кінгс" Дастіна Брауна. Головний арбітр зустрічі виписав гравцеві дисциплінарний штраф до кінця гри (5+20 хвилин).

Ганзал пропустить третю гру серії, що відбудеться у четвер в Лос-Анджелесі. На даний момент "королі" ведуть у серії з рахунком 2-0.