Сегодня 1 1

Французи здобули рятівні очки

І шокували кількістю штрафів

Французи завоювали перші три очки на чемпіонаті світу-2012.

Недільний матч між збірними Франції та Казахстану закінчився з рахунком 6:3 (3:1, 1:1, 2:1).

Вже до 15-ї хвилини поєдинку французи вели у рахунку 3:0. Закидали Кевін Екфойє, Ніколя Беш та Саша Трей. До кінця періоду Вадим Краснослободцев відквитав одну шайбу.

У другому періоді команди обмінялися шайбами. Спочатку закинув Жульєн Дероз’є, а на 24-й хвилині Федір Поліщук відставання казахів скоротив.

Третя частина зустрічі розпочалася зі швидкої шайби збірної Казахстану у виконанні Талгата Жайлайова. Однак бодай зрівняти рахунок казахам не вдалося. А от французи розвинули свій успіх - на 52-й хвилині закинув П’єр-Едуар Бельмар, а на 57-й дубль оформив Кевін Екфойє.

Відзначимо, що у матчі збірна Франції штрафних хвилин заробила майже на два періоди - 39, а Казахстан - більш ніж на період (24 хвилини).