Футболісти "Шахтаря" прийшли підтримати "Донбас"

За "Донбас" уболіває вся родина Олексія Гая

Гравець футбольного клубу "Шахтар" Олексій Гай прийшов підтримати "Донбас" у матчі плей-офф ВХЛ проти "Нєфтяніка".

"Пару ігор тому ходили на хокей, і знаєте, так затягнуло, тому зараз ходимо із задоволенням, уболіваємо за команду. Дивилися по телевізору виїзну гру. Можна сказати, стаємо ярими прихильниками команди", - розповів журналістам футболіст.

Він разом із родиною займає місце не на ВІП-трибуні, а поряд зі звичайними глядачами. Вболівають емоційно, особливо за улюбленого гравця у складі "Донбасу" - Володимира Малевича. "Габаритний гравець, хороший кидок у нього, - пояснив свій вибір Гай і додав. - Також Кочетков непогано грає, є лідери команди, на яких вона будується".

Усього більше ніж 3900 вболівальників прийшли до донецької льодової арени "Дружба" на першу гру серії "Донбас" - "Нєфтянік". Ажіотаж відчувався задовго до початку зустрічі. Останні успіхи донецької команди налаштовували на позитивні емоції.

"Донбас" приносить тільки свято у наше місто, тому чекаємо на свято, спортивне шоу і прекрасний результат. Сподіваємося на перемогу, тримаємо кулаки, приходимо вією родиною і вболіваємо", - поділився своїми емоціями один із вболівальників.

Дивіться огляд матчу "Донбас" - "Нєфтянік"

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров