"Гайдамаки" можуть стати чемпіонами

Команда перемогла принципового суперника

Межа між аматорським та професіональним спортом доволі тонка – провести чітку лінію тут неможливо. Та й спортсмени протягом кар’єри можуть змінювати свій статус з одного на інший.

Така картина спостерігається і в Регіональній хокейній лізі – аматорському чемпіонаті Центральної та Західної України, в якому час від часу грають і професіонали. Участь у турнірі в сезоні 2011/2012 беруть 7 колективів – два представляють Тернопіль, два Хмельниччину, по одному з Житомира, Чернівців та Вінниці.

Цими вихідними події у Регіональній хокейній лізі сягнули свого апогею – у Чернівцях відбулося протистояння між головними претендентами на золото – місцевими "Пінгвінами" та "Вінницькими Гайдамаками".

У матчі взяли участь і представники ПХЛ. У складі чернівчан "засвітився" Дмитро Юшков, який цього сезону захищав кольори столичного "Сокола". За вінничан зіграли кілька гравців, так би мовити, основної команди, що виступала в чемпіонаті України.

Рідні стіни не врятували "Чернівецьких пінгвінів" від провального початку. Після другого періоду господарі льоду поступалися 2:7. І лише в останній третині гри, коли нарешті почав закидати Юшков, чернівчани перетворили розгромну поразку на не позбавлену інтриги боротьбу.

Наприкінці зустрічі, за рахунку 6:8, господарі замінили голкіпера на "зайвого" польового гравця. Але дотягнути до нічиєї не вдалося.

Тож "Гайдамаки", відсвяткувавши перемогу в Чернівцях, практично забезпечили собі перше місце у Регіональній хокейній лізі.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров