"Гайдамаки" не гратимуть у чемпіонаті ПХЛ

"Білий Барс" готується до переїзду

"Вінницькі Гайдамаки" не братимуть участі у чемпіонаті ПХЛ сезону-2012/2013.

На сьогоднішньому засіданні наглядової ради Професіональної хокейної ліги було вирішено відмовити команді в заявці на участь у майбутньому чемпіонаті. Головною причиною відмови стала відсутність фінансових гарантій існування вінницького клубу.

Інша проблемна команда – "Білий Барс" - гратиме у ПХЛ, але найімовірніше представлятиме вже інше місто Київської області - Білу Церкву, де завершується будівництво нової льодової арени.

Таким чином, у боротьбі за нагороди національної першості візьмуть участь сім команд "Донбас-2", "Сокіл", "Беркут", "Компаньйон-Нафтогаз", "Леви", "Динамо Харків" та "Білий Барс".

Регулярний чемпіонат ПХЛ складатиметься з шести кіл. Кожна команда проведе по 36 матчів. При цьому поєдинки будуть спареними: за схемою гра - день відпочинку і потім повторна гра цих же команд у тому ж місті.

Шість найкращих команд за підсумками "регулярки" пройдуть до наступного етапу першості, учасники якого будуть розподілені на дві групи по три команди. На цій стадії кожна з команд проведе по два матчі із суперниками по групі.

По два найкращі клуби з кожної групи вийдуть до півфіналів плей-офф. Вони триватимуть до трьох перемог. Натомість для перемоги у фіналі плей-офф потрібно виграти як мінімум чотири матчі.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Бильярд. Открытый турнир Пари-Матч. Свободная пирамида
00:00
Новости партнеров
Новости партнеров