"Гайдамаки" попсували нерви "Левам"

Але від ганебної поразки вони не врятувалися
21 февраля 2012г. 09:15

Рекордна для ПХЛ програшна серія, авторами якої є "Гайдмаки", ледь не перервалась у минулому матчі Вінницької команди проти "Барсів".

Програвши тоді лише за булітами, підопічні Валерія Лук’янця натомість отримали заряд впевненості у власних силах і в своєму наступному матчі спробували попсувати нерви вже значно більш серйозному супернику - "Левам", які в свою чергу прагнули зміцнити свої позиції на 5-й сходинці турнірної таблиці.

3:3 - рахунок бойового першого періоду навіть перевершив сподівання вболівальників "Гадамаків". Їхні улюбленці програвали 0:2, але проявили характер і на перерву зуміли піти за нічийного рахунку.

Натомість все, що відбувалося далі в цій грі, стало справжнім жахом для господарів. У другому та третьому періодах вони пропустили сім шайб, на які відповіли лише однією.

Найактивнішу участь у побитті вінничан взяв Степан Пономарьов - у його активі хет-трик. Дубль на рахунку Дмитра Расторгуєва.

10:4 перемога "Левів", які в наступній грі прийматимуть "Сокіл". "Гайдамаки" цього сезону в середньому пропускають майже по 6 голів за гру.

Також дивістья огляд матчу "Гайдамаки" - "Леви"