"Гайдамаки" протрималися лише період

За два наступні "Сокіл" закинув 8 шайб
18 февраля 2012г. 10:04

У суботу, 25 лютого, в Броварах відбувся матч чемпіонату ПХЛ між "Вінницькими Гайдамаками" та "Соколом" з Києва. "Гайдамаки", які були номінальними господарями зустрічі, програли з розгромним рахунком - 0:8.

Незважаючи на те, що матч відбувався далеко від Вінниці, "Гайдамаки" мали гучну підтримку. Можливо, прихильники мотивували аутсайдера йти вперед, а може "Сокіл" не мав турнірної мотивації. Якби там не було, після першого періоду на табло горіли нулі.

Забивати кияни почали на початку другого періоду. Та так розпочали, що вже не могли зупинитися. По чотири шайби за період довелося витягати Ігорю Шликову з власних воріт.

Дубль оформив Сергій Харченко. Зразковий доробок в підсумку і у Костянтина Касянчука – дві шайби та дві результативні передачі. Форвард національної збірної України ще більше зміцнив свої лідерські позиції в списку бомбардирів. Тепер у Касянчука 76 очок – 27 шайб та 49 результативних передач.

Покращив власну статистику і Андрій Ніколішин. Гайдамакам форвард закинув одну шайбу, ще тричі росіянин асистував партнерам.

Шатаут воротаря киян Костянтина Сімчука приніс йому звання найкращого гравця матчу у складі "Сокола". У "Гайдамаків" найкращим визнали також голкіпера – Ігоря Шликова.