матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные

"Гайдамаки" провели першу двосторонку

Клуб переглядає майже 70 хокеїстів

Участь "Вінницьких Гайдамаків" у чемпіонаті ПХЛ до 27 серпня залишається під питанням, однак команда вже готується до сезону.

Наразі вінничани займаються на арені "Мегамол". Тренерський штаб клубу планує переглянути майже 70 гравців, половина з яких вже тренується з командою.

95% хокеїстів, які знаходяться на перегляді у "Гайдамаках", - українці. Серед них Тарас Бега, Олександр Хміль, учасник матчу всіх зірок ПХЛ Олександр Харитонов.

"На даний момент ми маємо 30 осіб. Президент команди сказав, що телефонували з Росії кілька хлопців. Але на даний момент ми не достатньо знаємо свої фінансові можливості, тому не знаю, що з цього вийде", - розповів головний тренер "Гайдамаків" Андрій Овчинников.

Своє перше тренування у новому сезоні "Гайдамаки" завершили двосторонньою грою. Гору у цьому протистоянні взяла команда гравців, які грали за вінницький клуб торік (4:1).

Далі в планах аутсайдера ПХЛ минулого сезону фізична підготовка та заняття тактикою. В разі атестації клубу на новий сезон, 30 серпня заплановано провести спаринг із київським "Соколом".

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
02:00
Веб-конференция
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров