Гола Касянчука не вистачило для порятунку "Динамо"

Чинний чемпіон удома поступився СКА
22 января 2013г. 22:37

Чинний володар Кубка Гагаріна московське "Динамо" зазнало поразки від пітерського СКА у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що відбувся 22 січня у столиці Росії, завершився з рахунком 1:2 (0:1, 0:1, 1:0).

Авторами голів у складі переможців стали Ігор Макаров (12:23) та Дмитро Калінін (35:28). Єдину шайбу за московський клуб провів нападник збірної України Костянтин Касянчук (59:07).

Відзначимо також, що на 14-й хвилині Євген Артюхін, незадоволений силовим прийомом Янне Яласваари, повалив суперника на лід і завдав йому кілька потужних ударів. В результаті кривдник був вилучений до кінця гри, отримавши загалом 39 хвилин штрафу. Яласваара ж зумів дограти до перерви, але після цього провів одну зміну і був відправлений лікарями до роздягальні.

За інформацією видання "Советский спорт", у фіна серйозно ушкоджене очне яблуко, однак остаточний діагноз лікарі мають поставити у середу.

Через поразку "динамівці" втратили нагоду скоротити своє відставання від "армійців" у турнірній таблиці Заходу. Наразі вони з 91 очком йдуть третіми. СКА досягає позначки 98 балів і зміцнює свої лідерські позиції у чемпіонаті.