Завтра 1

Голан: Довелося покричати на хлопців у роздягальні

"Динамо" не зрівняло рахунок лише завдяки Ховану
05 декабря 2012г. 11:49

Головному тренеру київського "Беркута" Мілошу Голану довелося кричати на своїх підопічних у роздягальні після першого періоду повторного матчу проти "Динамо", щоб змусити їх вирівняти гру. Про це наставник розповів журналістам після закінчення поєдинку.

"У першому періоді "Динамо" грало дуже добре. Не знаю, чому у нас старт гри не вдався. Нам пощастило, ми забили, і лише завдяки Яну Ховану рахунок у грі суперник не зрівняв, Хован добре зіграв. Після першого періоду я трохи покричав на гравців, що так не можна грати, якщо ми хочемо перемогти, то повинні повернутися до гри, яку показали в неділю - осадити середню зону і чекати помилок суперника. Так і вийшло, закинули дві красиві шайби. У третьому періоді за рахунку 3:0 намагалися не пропустити і не вилучатися. Але, на жаль, пропустили одну шайбу і трохи почали нервувати. Після четвертої шайби ми вже спокійною догравали поєдинок"
, - розповів Голан, слова якого наводить прес-служба "Динамо Харків".

За його словами, попри фантастичну переможну серію з 17 матчів поспіль, "Беркут" налаштовується перед кожною грою виключно на перемогу.

Нагадаємо, що напередодні столична команда у Харкові здобула перемогу над місцевим "Динамо" з рахунком 4:1.