Голкіпер "Чикаго" не дограв матч з "Едмонтоном"

Хокеїст зазнав травми

Голкіпер "Чикаго Блекгоукс" Рей Емері через травму достроково припинив свою участь у матчі з "Едмонтон Ойлерз", що відбувся 24 квітня, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Воротар покинув майданчик у першому періоді і більше у гру не повертався. В команді повідомили, що у нього "травма нижньої частини тіла".

За майже 14 хвилин проведених Емері на льоду, він не зумів впоратися з одним з восьми кидків, завданих по його воротах. Місце травмованого голкіпера у воротах "Чикаго" посів Корі Кроуфорд, який відстояв "на нуль".

У нинішньому сезоні 30-річний Емері здобув 17 перемог у 21 матчі, відбивши 92,2% кидків та пропускаючи в середньому по 1,94 шайби за гру.

Додамо, що "Чикаго" здобуло перемогу над "Едмонтоном" з рахунком 4:1 і достроково стало переможцем регулярного чемпіонату НХЛ.