Данський голкіпер закинув шайбу у меншості (відео)

Юніорський ЧС підносить сюрпризи
11 апреля 2013г. 16:35

Голкіпер юніорської збірної Данії Георг Соренсен відзначився закинутою шайбою у ворота команди однолітків з Франції у матчі на чемпіонаті світу U18 у групі "А" першого дивізіону.

Соренсен закинув свою шайбу за 25 секунд до закінчення третього періоду зустрічі, що відбулася 8 березня, коли його команда грала у меншості. Втім, ворота суперника були порожніми, оскільки суперники за десять секунд до цього зняли свого голкіпера.

У підсумку поєдинок закінчився з рахунком 5:1 (1:0, 0:0, 4:1) на користь скандинавів, а Соренсен був визнаний найкращим гравцем матчу.

"Це справді неймовірно, однак просто чудово. Французи отримали чисельну перевагу і взяли тайм-аут. Я якраз подумав, що якщо вони знімуть голкіпера, а ми виграємо вкидання, то я зможу кинути по їхнім воротам. Це перший мій гол за кар’єру в статусі голкіпера"
, - розповів після гри голкіпер-щасливчик, який є гравцем фарм-клубу "Анагайма" у АХЛ "Норфолк Едміралз".

У змаганнях найвищого рівня під егідою міжнародної федерації хокею лише одного разу до цього голкіпер відзначався голом. 2004 року воротар збірної Росії Антон Худобін закинув шайбу у ворота збірної Фінляндії. У НХЛ лише десять голкіперів за всю історію ліги відзначалися голами. Лідером серед них є канадський страж воріт "Нью-Джерсі" Мартен Бродо, на рахунку якого три закинуті шайби.