"Гомель" виграв юнацький турнір у Харкові

У фіналі білоруси переграли місцеве "Динамо"

Білоруський "Гомель" став переможцем міжнародного юнацького турніру, що пройшов у Харкові.

У фінальному матчі "Гомель" обіграв місцеве "Динамо" з рахунком 5:2.

Динамівці відзначились першими. Та вже на першу перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь "Гомеля". У другому та третьому періодах гості закинули ще двічі. Єдине на, що спромоглося "Динамо" - гол-фантом. Те, шайба потрапила у ворота, помітив лише арбітр.

Нагадаємо, що у матчі цих команд на попередній стадії, харків’яни також відкрили рахунок першими. Проте, після цього пропустили тричі й у підсумку програли 1:3.