Вчера 12 5
Завтра 10 7

Гончар приніс "Оттаві" перемогу над "Вашингтоном"

Початок порятунку поклала четверта ланка

Четверта ланка нападу "Оттава Сенаторз" допомогла врятувати матч проти "Вашингтон Кепіталз", а російський захисник Сергій Гончар закинув переможну шайбу.

Поєдинок регулярного чемпіонату НХЛ, що відбувся 29 січня у Оттаві, закінчився з рахунком 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) на користь господарів льоду.

У складі "Вашингтона", який ще наприкінці другого періоду вів у дві шайби, голами відзначились Трой Брауер (13:15) та Метт Хендрікс (17:43).

Втім трійці нападників "Оттави" Джим Обрін - Міка Зібанеяд - Ерік Кондра вдалося переломити хід поєдинку, коли наприкінці другої двадцятихвилинки Обрін з передачі своїх партнерів по четвертій ланці розмочив ворота Міхала Нойвірта (38:37). На початку третього періоду Мілан Міхалек рахунок зрівняв (42:20), а за 2:30 до кінця зустрічі російський захисник-ветеран поставив у ній переможну крапку.

"Я думаю, що вони були найкращою ланкою і найкращими хлопцями на льоду"
, - заявив після матчі наставник "Сенаторз" Пол Маклін, коментуючи дії четвертої ланки нападу.

"Я вважаю, що ми грали добре. Дуже прикро, що нам не вдалося набрати навіть одного очка у матчі"
, - у свою чергу сказав після матчу голкіпер "Кепіталз" Нойвірт.

Завдяки перемозі "Оттава" з 9 очками посідає за підсумками ігрового дня четверту сходинку на Сході. "Вашингтон" з трьома очками йде передостаннім.