Сегодня 5 0
Завтра 14 0

Господарі "Чеських ігор" перемогли шведів

Росіяни у Пітері поступилися фінам

Збірна Чехії з перемоги над командою Швеції (5:3) стартувала на домашньому етапі Євротуру - "Чеських іграх".

Господарі ефективно зіграли в нерівних складах. За перші два періоди "Тре Крунур" п’ять разів залишалися у меншості, і тричі чехи користалися цим. У складі команди Алоїза Гадамчіка відзначилися нападники Іржі Новотни з "Бариса" і Петро Пруха зі СКА і захисник "Сєвєрсталі" Ондржей Нємец. А його одноклубник Стефан Кронвалл відзначився у збірній Швеції.

У іншому матчі чеського етапу Євротуру Збірна Росії програла з рахунком 0:2 команді Фінляндії у Санкт-Петербурзі у винесеному матчі.

У першому періоді можливості відкрити рахунок були як у господарів, так і у гостей, але голкіпери обох команд були на висоті.

Після перерви росіяни стали активніше атакувати і перекидали фінів. Тим не менш, довгий час командам так і не вдавалося розпечатати ворота. Першими це зробили підопічні Юккі Ялонена. Янне Песонен в більшості відмінною поперечною передачею знайшов Мікко Мяєнпяя, і захисник пробив Варламова.

У третьому періоді як російські форварди не старалися, вразити ворота Карі Лехтонена у них знову не вийшло. Крапку в матчі поставив форвард фінів Антті Пільстрем кидком у порожні ворота.

У другому турі Чехія зіграє з Фінляндією, а Росія - зі Швецією.