Господарі ЧС-2012 перемагають норвежців

Шведи виграли два періоди з трьох
05 мая 2012г. 00:01

Господарі чемпіонату світу-2012 збірна Швеції у першому раунді змагань здобула перемогу над збірною Норвегії.

Матч закінчився з рахунком 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) на користь шведів. Вони першими вийшли вперед у поєдинку, коли на 17-й хвилині Якоб Сільверберг відзначився шайбою. На початку другої двадцятихвилинки Мад Хансен рахунок зрівняв. Однак вже за дві хвилини Маркус Кругер знову вивів господарів турніру вперед. Фінальну крапку у матчі поставив на 45-й хвилині Луі Ерікссон.

Тож після першого ігрового дня у стокгольмській групі лідирують Німеччина, Швеція і Чехія з трьома очками на рахунку у кожної. Нуль очок здобули норвежці, данці та італійці. Збірні Росії та Латвії свій перший поєдинок на ЧС-2012 зіграють у суботу, 5травня.