Господарі ЧС-2012 переграли британців

Боротьба команд була рівною

Господар чемпіонату світу у групі А першого дивізіону збірна Словенії стартувала на турнірі з перемоги над національною командою Великої Британії (3:2).

Незважаючи на статус фаворитів гри, словенцям легко не було. Жига Жегліч вивів Словенію уперед вже на 4-й хвилині. Та минуло лише 3 хвилини, як Колін Шелдз відновив статус-кво (1:1). Словенська збірна продовжувала тиснути на ворота британців і під завісу першого періоду знову вийшла вперед.

Вирішивши, що справу зроблено словенці заспокоїлися і знову пропустили, але вже на старті другої частини протистояння. Крейг Пікок свою справу зробив якнайкраще.

Британці відчайдушно грали в обороні і могли претендувати на овертайм. Проте Словенія, яка ще нещодавно грала в еліті світового хокею, свій статус фаворита змогла підтвердити. За 4 хвилини до кінця третього періоду Томаш Разінгар потужним кидком таки зміг втретє пробити Стефана Мерфі.

Наступний матч команди проведуть 16 квітня. Словенці зустрінуться зі збірною Японії, а британці зіграють з австрійцями.

Нагадаємо, збірна України програла Австрії (4:5) свій дебютний матч на першості, а  угорці переграли збірну Японії (5:1).