Гравці НХЛ організували власний турнір

Хокеїсти не дочекалися закінчення локауту

Напередодні у Квебеці 20 гравців НХЛ, не чекаючи відновлення роботи ліги, провели виставковий матч у рамках організованого власними силами турне.

У матчі зокрема взяли участь гравці "Монреаль Кенедіенз" Брайан Джіонта, Андре Марков, Джош Джордж та "Лос-Анджелес Кінґз" Сімон Ганьє і Джонатан Берньє. Квиток на цей поєдинок коштував 20 доларів, та незважаючи на те, що місця були стоячими, матч відвідало 1250 уболівальників.

Перемогу у зустрічі святкували хокеїсти "Монреалю", у червоній формі, які обіграли з рахунком 7:4 гравців у білому - "Квебек".

За інформацією видання ESPN, турне, яке продовжиться на наступному тижні, організували двоє гравців "Філадельфія Флайєрз" Максим Талбот та Бруно Жерве.

"Ми можемо зіграти на будь-якій ковзанці: закрити двері і, маючи два склади, просто грати між собою та готуватися до нового сезону. Однак ми вирішили влаштувати шоу для фанів і зібрати кошти на доброчинність", - розповів Телбот.

Нагадаємо, що у п’ятницю мають відновитися переговори щодо укладення нової колективної угоди між НХЛ та гравцями. Тим часом ліга скасувала усі заплановані виставкові матчі.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Смешанные единоборства
19:30
Новости партнеров
Новости партнеров