матч-центр
Вчера 7 6
Сейчас 0 0
Сегодня 15 11
Завтра 6 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 6
Сейчас 0 0
Сегодня 15 11
Завтра 6 3
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Гравці НХЛ починають тягнути час?

Ліга вже надала їм 76 тисяч сторінок документів

Гравці НХЛ розпочали вивчення пропозицій ліги щодо суттєвого зменшення частки гравців у розподілі виручки і запросили у представників НХЛ величезний об’єм додаткової інформації. Про це стало відомо після більш ніж 4-годинних переговорів щодо укладення нової колективної угоди у манхетенському офісі НХЛ.

За словами виконавчого директора профспілки гравців НХЛ Дональда Фера, профспілка не зможе зробити свою контрпропозицію лізі, не маючи всіх необхідних фінансових звітів клубів. На даний момент НХЛ вже передала частину витребуваної інформації, яка становить 76 тисяч сторінок.

"Вони попросили про вичерпний перелік інформації. Ми думаємо, що вони вже мають чимало фінансової інформації за кілька років. Однак ми зробимо все від нас залежне, щоб задовольнити усі їхні запити, вважаємо ми їх обґрунтованими чи ні, при чому настільки швидко, наскільки можливо. Проте, як ви можете зрозуміти, якщо ми надали 76 тисяч сторінок за короткий період часу і зібрали їх у 30 клубів та офісі ліги, то це дуже багато роботи за дуже короткий проміжок часу", - заявив уповноважений комісар НХЛ Гері Беттмен, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Планується, що переговорний процес продовжиться у середу, крім того зустрічі заплановані і на наступний тиждень.

Нагадаємо, що термін дії нинішньої колективної угоди між гравцями та НХЛ закінчиться 15 вересня. Ліга вже висунула свої пропозиції щодо нової колективної угоди, які передбачають зменшення частки гравців у розподілі виручки з 57% до 46%, збільшення до 10 років терміну, після якого гравець зможе стати необмежено вільним агентом, обмеження контрактів 5-ма роками тощо.

Хокеїсти ще не оголосили своєї офіційної позиції щодо пропозицій ліги, однак за словами Дональна Фера, позиція НХЛ не викликає у них захоплення.

"Ми дали їм зрозуміти, що загалом гравці не у захваті від пропозицій, які обмежують можливості хокеїстів у переговорах щодо укладення індивідуальних контрактів", - наголосив представник профспілки НХЛ.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
12:30
Телемагазин
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров