Онлайн
матч-центр
Вчера 6 3
Сейчас 0 0
Сегодня 6 4
Завтра 10 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 6 3
Сейчас 0 0
Сегодня 6 4
Завтра 10 2
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Гравці НХЛ пропонують не закривати лігу

Можна грати за старою системою, якщо не буде нової

Сезон-2012/2013 у НХЛ може розпочатися без жодних збоїв та затримок, навіть якщо нова колективна угода між лігою та гравцями не буде ухвалена вчасно.

Представник профспілки гравців НХЛ Дональд Фер виступив з пропозицією розпочинати сезон за старою системою у випадку відсутності нових домовленостей, повідомляє ESPN.

"Немає такого закону, що НХЛ обов’язково повинна закриватися. Якщо обидві сторони зацікавлені у тому, щоб досягти домовленості, якщо обидві сторони піклуються про те, щоб люди могли дивитися хокей, значить ми повинні зробити все, щоб уникнути локауту", - заявив Фер.

У свою чергу заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі відмовився озвучувати позицію ліги у випадку, якщо домовленість не буде досягнута до початку нового сезону. Втім він, як і Фер, впевнений, що хоча профспілка гравців ще офіційно не висловила свою позицію щодо нової колективної угоди, часу для досягнення компромісу ще достатньо.

"Хоча часу стає дедалі менше, нам і досі здається, що його достатньо для підписання угоди до 15 вересня", - наголосив Дейл.

Нагадаємо, що термін дії нинішньої колективної угоди між гравцями та НХЛ закінчиться 15 вересня. Ліга вже висунула свої пропозиції щодо нової колективної угоди, які передбачають зменшення частки гравців у розподілі виручки з 57% до 46%, збільшення до 10 років терміну, після якого гравець зможе стати необмежено вільним агентом, обмеження контрактів 5-ма роками тощо.

Хокеїсти ще не оголосили своєї офіційної позиції щодо пропозицій ліги, однак за словами Дональна Фера, позиція НХЛ не викликає у них захоплення.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров