матч-центр
Вчера 17 8
Сейчас 0 0
Сегодня 7 5
Завтра 11 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 17 8
Сейчас 0 0
Сегодня 7 5
Завтра 11 4
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Хокеїсти висунули НХЛ свою контрпропозицію

Локауту можна уникнути

У ніч із вівторка на середу за київським часом у Торонто відбувся черговий раунд переговорів між власниками клубів НХЛ і Асоціацією гравців. Під час зустрічі хокеїсти впродовж двох годин виклали свою контрпропозицію лізі. 

Хокеїсти погодилися на зниження своєї частки в загальному прибутку ліги, але хочуть, аби зекономлені таким чином кошти пішли на підсилення слабких команд. При цьому гравці хочуть мати гарантовано 250 мільйонів доларів на рік. Тим паче, очікується, що прибутки НХЛ зростатимуть, як це стабільно відбувалося в останні два роки. Нову колективну угоду Профспілка пропонує підписати на три роки з можливістю повернутися на четвертий рік до старої. А також вимагають залишити незмінними діючі контракти.

Глава Асоціації гравців Дональд Фер вважає, що крок його відомства має "стабілізувати індустрію". А один із лідерів "Оттави" Джейсон Спецца сказав, що хокеїсти хочуть грати, тому добре обміркували свою позицію й намагаються укласти справедливу угоду. Загалом на зустріч приїхали 23 хокеїсти.

У відповідь комісар НХЛ Гері Беттмен заявив, що його команді потрібен час для обміркування відповіді. Тож сторони домовилися зустрітися знову вже у середу.

Нагадаємо, що термін дії нинішньої колективної угоди між гравцями та НХЛ закінчиться 15 вересня. Ліга вже висунула свої пропозиції щодо нової колективної угоди, які передбачають зменшення частки гравців у розподілі виручки з 57% до 46%, збільшення до 10 років терміну, після якого гравець зможе стати необмежено вільним агентом, обмеження контрактів 5-ма роками тощо.

У разі, якщо до закінчення терміну діючої угоди сторони не дійдуть згоди щодо укладення нової, керівництво НХЛ планує оголосити локаут.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
21:50
Смешанные единоборства. Международный турнир WWFC 13
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров