матч-центр
Вчера 17 8
Сейчас 0 0
Сегодня 7 5
Завтра 11 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 17 8
Сейчас 0 0
Сегодня 7 5
Завтра 11 4
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Гравцям НХЛ половини доходів замало

Профспілка роздумує над відповіддю власникам

 Нова пропозиція НХЛ, хоча і м’якша за попередні, однак передбачає величезне скорочення зарплат та прав гравців. Про це йдеться у листі голови профспілки хокеїстів НХЛ Дональда Фера, спрямованого членам своєї організації, повідомляє ESPN.

"Просто візьміть нову пропозицію власників. Хоча вона і не така драконівська, як їхні попередні пропозиції, однак все одно передбачає величезне скорочення зарплат та прав гравців стосовно індивідуальних контрактів. Як ви бачите, у індустрії, прибутки у якій щороку, за словами власників, зростають на 5%, сума скорочення зарплат за шість років дії угоди перевищать 1,6 мільярда доларів", - заявив Фер.

Голова профспілки НХЛ звернувся до гравців з проханням сформулювати свою позицію щодо нових пропозиції представників ліги, озвучених 16 жовтня. Згідно цим пропозиціям, доходи НХЛ планується поділяти порівну між клубами та хокеїстами, тоді як раніше власники клубів планували скоротити частку гравців з нинішніх 57% до 46%. Нову колективну угоду пропонується укласти на 6 років з можливим продовженням на рік, а регулярний сезон-2012/2013 планується розпочати 2 листопада і провести його у повному обсязі.

"Ми не знаємо, чи ця пропозиція це серйозна спроба досягти компромісу, чи ще один крок у бік. Наступні кілька днів ми присвятимо спробі знайти відповідь на це питання", - наголосив Дональд Фер.

Гравці також насторожено сприйняли пропозицію НХЛ.

"Я вважаю, що це однозначно позитивно, ми не можемо оцінювати крок представників ліги інакше, однак ми звичайно не збираємося погоджуватися на усі пункти їхньої пропозиції", - заявив захисник "Калґарі Флеймз" Марк Джордано.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ було оголошено після того, як 15 вересня закінчився термін дії попередньої колективної угоди між лігою та гравцями, а щодо нової угоди сторони не змогли досягнути компромісу.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров