Сейчас 1 0
Завтра 14 0

"Гвардійці" здобули очко у Хабаровську

55 кидків не вистачило донеччанам для перемоги

Українська "Молода Гвардія" на виїзді поступилася за булітами "Амурським Тиграм" у матчі  регулярного чемпіонату МХЛ.

Поєдинок, що відбувся 13 жовтня у Хабаровську, завершився з рахунком 4:3Б (2:1, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0) на користь господарей.

Початок матчу став справжнім шоком для донеччан. Російський клуб відкрив рахунок вже на 9-й секунді зусиллями  Єгора Омельяненко, а на 51-й секунді Віталій Тесленко вдруге засмутив голкіпера "гвардійців" Михайла Шевчука - 2:0. Наш голкіпер дограв перший період до перерви, але потім поступився місцем у воротах Павлу Ячнику.

Такий початок не вибив гостей з рівноваги, і Віктор Кальной (16:29), а потім Ілля Декало (35:51) зрівняв рахунок - 2:2. У третьому періоді "тигр" Єгор Омельяненко (44:53) і "гвардієць" Євген Нікіфоров (54:08) обмінялися голами, а основний час завершився внічию - 3:3. Зазначимо, що донеччани переграли суперника за кидками з рахунком 55:30! У серії буллітів Віктор Захаров і Даніель Богдзюл не змогли переграти воротаря з Хабаровська, а от наш Павло Ячник пропустив від Олександра Проніна та Ігоря Ишаєва.

Нагадаємо, що вже завтра, 14 жовтня, ці дві команди проведуть ще одну зустріч, яка відбудеться також у Хабаровську.