У Гюнге перший хет-трик, у Касянчука - перша шайба

"Динамо" громить "Барис" і вдруге перемагає
07 сентября 2012г. 08:53

Автором першого хет-трику нового сезону КХЛ став нападник московського "Динамо" Ріхард Гюнге. Він закинув три шайби у матчі з "Барисом", що відбувся напередодні.

Крім того, ці голи стали для шведського форварда першими у КХЛ, повідомляє sports.ru.

Відзначимо, що "динамівці" у себе вдома досягли перемоги над клубом з Астани з розгромним рахунком 5:1. Цей матч також став пам’ятним для форварда збірної України Костянтина Касянчука, який на 18-й хвилині зустрічі закинув свою першу шайбу після повернення до КХЛ.

Крім Гюнге та Касянчука у москвичів також відзначився Юрій Бабенко (16-а хвилина), а єдина шайба гостей на рахунку Талгата Жайлауова (51).

"Динамо", яке є чинним володарем Кубка Гагаріна, підійшло до зустрічі з "Барисом", маючи у своєму активі перемогу над омським "Авангардом" на старті чемпіонату.