Завтра 4

Хабібуліна не врятували і ворота

"Едмонтон" програв "Анагайму"
06 марта 2012г. 14:39

Каркас воріт став найнадійнішим другом Миколи Хабібуліна у матчі проти "Анагайм Дакс". Кілька разів саме рамка рятувала російського голкіпера "Едмонтон Ойлерз" від пропущеної шайби.

У перших двох періодах страж воріт пропустив лише раз – у його воротах розписався Джейсон Блейк. А от в заключній двадцятихвилинці Хабібулін виймав гумовий диск з-за лінії значно частіше.

Кидок Шона Хорнкофа, після якого шайба дивним чином залетіла у ворота "качок" у другому періоді, лише розізлила господарів льоду. Спочатку Боббі Райан відправив каучуковий диск за спину Хабібуліну. А далі за справу взявся головний снайпер клубу Корі Пері. Врятувати матч для гостей намагався Джонатан Еберле – 3:2.

Тренер "Едмонтона" Том Рені спробував розіграти останній шанс своєї команди на перемогу. Багатостраждального Хабібуліна змінив шостий польовий гравець. Втім, "Ойлерз" отримали шайбу у порожні ворота. Дубль в активі Пері.

В підсумку, 4:2 на користь "Анагайму".