"Харківські Акули" проміняють ПХЛ на молодіжну лігу

Клуб хоче виховувати місцеву молодь

ХК "Харківські Акули" у сезоні-2012/2013 не братиме участь у чемпіонаті ПХЛ, а має намір заявлятися у чемпіонат молодіжної або першої ліги. Про це заявив президент клубу Сергій Ковальов у інтерв’ю офіційному сайту "Акул".

"Клуб полюбили вболівальники, другу половину чемпіонату ми впевнено виступали, проте, програвали лідерам, але завжди давали бій! У результаті можна зробити висновок, що подібним складом було б непогано грати в першій або молодіжної лізі, якщо б вона існувала, - наголосив Ковальов, додавши. - На одному з останніх зборів ПХЛ, було прийнято політичне рішення про створення такої і, якщо вона буде створена, то "Акули" будуть заявлятися, для того щоб харківські молоді вихованці мали можливість ігрової практики у той момент, коли вони ще не готові грати з такими профі як Касянчук, Ніколішин, Климентьєв, гравцями, які пограли в різних лігах світу і мають колосальний досвід ігрової практики".

Президент клубу повідомив, що з наступного сезону у "Акулах" будуть грати виключно хокеїсти віком до 24 років.

"Ставку робитимемо на харків’ян. Сьогодні наша українська спортивна школа готує багато талановитих хлопців, яким, на жаль, ніде грати. З юнацького хокею вони вже виросли, а у дорослий їм ще рано. Саме для них необхідно організувати турнір в Україні", - переконаний він.

У той же час Харків не залишиться без великого хокею. За інформацією Ковальова, у сезоні-2012/2013 у чемпіонаті ПХЛ виступатиме легендарний для України клуб "Динамо-Харків".

"Я би хотів, щоб бренд "Акули" залишився у Харкові, і клуб став, наприклад, фарм-клубом "Динамо-Харків" для підготовки своїх молодих обдарувань", - додав президент "Харківських Акул".

Нагадаємо, що за інформацією, озвученою напередодні на засідання ПХЛ, у новому сезоні в чемпіонаті знову гратиме 8 команд, серед яких таки буде "Динамо-Харків".

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Боевые искусства мира
05:00
Новости партнеров
Новости партнеров