Хет-трик Габоріка зупинив серію поразок "Рейнджерз"

"Брюїнз" вперше у чемпіонаті програють

Словацький нападник Мар’ян Габорік приніс "Нью-Йорк Рейнджерз" першу перемогу у нинішньому регулярному чемпіонаті НХЛ, відзначившись хет-триком у ворота "Бостон Брюїнз".

Поєдинок, що відбувся 23 січня у Нью-Йорку, закінчився з рахунком 4:3ОТ (2:0, 1:2, 0:1, 1:0) на користь господарів льоду.

Габорік заклав підвалини перемоги "Рейнджерз" ще у першому періоді, коли двічі вразив ворота суперника (04:36, 06:49). Втім Бреду Маршанду (21:05) та Мілану Лучічу (32:24) рівновагу вдалося відновити, однак до кінця другої двадцятихвилинки господарі завдяки шайбі Тейлора Паєта (33:10) знову вийшли уперед.

Втримати перевагу до кінця зустрічі "Рейнджерз" не вдалося - Натан Хортон своїм влучним кидком у третьому періоді перевів гру у овертайм (55:37), який протривав менше, ніж півхвилини. Переможну для господарів крапку у зустрічі поставив все той же Габорік (60:27).

"Я думаю, що це більш важливо, ніж вам здається. Ми потребували цієї перемоги. Ми впоралися з їхнім натиском - можливо, не впоралися, але й не здалися"
, - прокоментував матч наставник переможців Джон Торторелла.

Додамо, що ці два суперники вже зустрічалися у нинішньому сезоні, і тоді перемогу святкував "Бостон" (3:1). Нинішня поразка для "Брюїнз" стала першою у трьох матчах, які команда провела з початку чемпіонату. А "Рейнджерз", навпаки, святкують першу перемогу.