Сегодня 1 1
Завтра 1 1

Хет-трик Дуброського вивів "Торос" вперед

Команда з Нєфтєкамська переграла "Рубін"

Форвард нєфтєкамського "Тороса" Єгор Дубровський закинув переможну шайбу в овертаймі першого матчу фінальної серії плей-офф Вищої хокейної ліги проти тюменського "Рубіна".

Поєдинок, який відбувся у вівторок в Тюмені, завершився з рахунком 3:2 на користь команди Руслана Сулейманова. Рахунок в серії став 1-0 на користь "Тороса".

Дубровський крім гола в додатковий час, відзначився в першому та третьому періодах. У складі "Рубіна" шайби закинули Володимир Жмаев та Роман Попов.

Другий матч серії до чотирьох перемог пройде у середу в Тюмені. Третя і четверта зустрічі відбудуться 21 і 22 квітня в Нєфтєкамську.