Вчера 3

Хет-трик Федотенка приносить "Донбасу" історичну перемогу

Донеччани змогли дотиснути "Магнітку"
24 октября 2012г. 21:29

Донецький "Донбас" у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ у додатковий час досяг перемоги над одним з провідних клубів КХЛ магнітогорським "Металургом".

Поєдинок, що пройшов 24 жовтня на донецькій арені "Дружба", завершився з рахунком 4:3 (0:1, 3:1, 0:1, 1:0) на користь господарів льоду.

Єдину шайбу у першому періоді за "Магнітку" на 12-й хвилині закинув Євген Малкін. У другій двадцятихвилинці господарі зусиллями Руслана Федотенка (23-я і 38-а) та Петера Подхрадскі (27-а) зуміли повести у рахунку. Втім вже за дві хвилини Микола Кулемін скоротив відставання до мінімуму. А за декілька секунд до фінальної сирени Сергій Мозякін подарував магнітогорцям шанс на порятунок, зрівнявши рахунок.

Переможну для "Донбасу" крапку в овертаймі поставив Руслан Федотенко (65-а), оформивши хет-трик.

Відзначимо, що магнітогорці усі свої шайби закинули у більшості. А на 52-й хвилині Денис Платонов за фізичний контакт із суддею заробив матч-штраф.

Енхаелівський "десант" "Донбасу", Руслан Федотенко та Олексій Понікаровський, заробили у цьому матчі по 3 та 4 очки відповідно.

Таким чином, "Донбас" набирає 24 очки у чемпіонаті та підіймається з 13-ї сходинки Західної конференції на 9-у. "Металург" - п’ятий на Сході.

Нагадаємо, що у своєму попередньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ "Донбас" здолав "Автомобіліст" 4:2, а "Магнітка" перемогла "Атлант" 3:1.