Хет-трик Ковальчука приніс перемогу СКА

ЦСКА програв суперечку "армійських" команд
09 октября 2012г. 10:18

Пітерському СКА завдяки хет-трику зіркового капітана Іллі Ковальчука вдалося взяти гору у суперечці двох "армійських" команд.

Поєдинок, що пройшов у понеділок на московській арені "Мегаспорт", завершився перемогою гостей з рахунком 4:2 (0:1 1:1 3:0).

Ковальчук розпочав закидати у матчі на 27-й хвилині, коли рахунок у матчі вже був 2:0 на користь господарів. У їхньому складі відзначився ще один відомий енхаелівець Павло Дацюк (13-а хвилина), а також Мікко Мяєнпя (23-тя).

Капітан СКА вразив ворота суперника ще на 42-й та 54-й хвилинах. Ще одну шайбу у ворота москвичів закинув Кевін Даллмен (44-та).

Відзначимо також, що на 46-й хвилині матчу Євген Артюхін грубо зіграв проти Нікласа Перссона, так штовхнувши шведа на борт, що той довго не міг піднятися з льоду. А після інциденту співробітники арени ще витратили чимало часу на те, щоб прибрати кров з льоду. У підсумку Артюхін отримав дисциплінарний штраф до кінця гри.