Хейккіля їде до Фінляндії, але мріє повернутися

Тренер назвав причини свого фіаско

Колишній головний тренер мінського "Динамо" Карі Хейккіля висловив бажання надалі продовжити працювати у КХЛ.

"Зараз я їду до Фінляндії, а що буде далі, подивимося. Звичайно, я хотів би й надалі тренувати у КХЛ. Обов’язки головного тренера я виконую ось уже 18 років, з 1994 року. Звичайно, я хочу працювати у КХЛ. Пауза після звільнення з "Динамо" мені не потрібна, адже я був готовий працювати весь сезон повністю. Одне я знаю точно: бажання працювати у мене хоч відбавляй, а ось де і з ким - подивимося", - розповів Хейккіля у інтерв’ю виданню "Р-Спорт".

Він поскаржився на складний календар матчів мінського "Динамо" на початку сезону КХЛ.

"Причина звільнень тренерів - незадовільні результати, щоб залишитися на своєму місці, потрібно частіше перемагати, тут все просто. Я розумію, що кожна команда бажає бути першою у таблиці, але ми спочатку розуміли, що легко точно не буде на старті сезону. У нас було дуже багато виїзних матчів на початку чемпіонату", - наголосив фінський фахівець.

Нагадаємо, 12 жовтня Карі Хейккіля був звільнений з посади головного тренера "Динамо-Мінськ" через "незадовільні результати, показані командою". На той момент мінчани програли 10 матчів з 16 у чемпіонаті КХЛ.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров