"Спартак" може домовитись з Іллею Ковальчуком

Від локауту клуб чекає небагато

Московський "Спартак" готовий запропонувати контракт нападнику "Нью-Джерсі" Іллі Ковальчуку, який нещодавно висловив бажання зіграти за клуб КХЛ у випадку локауту у НХЛ. Про це заявив генеральний директор клубу Ігор Хохлачьов у інтерв’ю sportbox.ru.

"Зовсім не обіцяю, що ми підпишемо Іллю. І не знаю, яку зарплату він попросить. Але якщо трапиться локаут, "Спартак" готовий поговорити з Ковальчуком", - зазначив гендиректор.

При цьому Хохлачьов є противником того, щоб запрошувати гравців з НХЛ на період локауту у заокеанській лізі.

"Ми не будемо претендувати на енхаелівців. Перегони за гравцями нам нецікаві. Люди повинні приїжджати на сезон. А "тимчасовики" не потрібні. Поки вони грають, інші хлопці сидять на лаві і втрачають кваліфікацію. Багато зірок - не завжди добре!" - наголосив гендиректор "Спартака".

Нагадаємо, що одни з лідерів "Нью-Джерсі Девілз" росіянин Ілля Ковальчук є вихованцем московського "Спартака". Останнього разу Кові надягав червоно-білу форму ще у сезоні 2000/2001.

У минулому чемпіонаті НХЛ в складі "дияволів" провів 100 поєдинків, у яких набрав 102 (45 + 57) очок за результативність.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Хоккей. Украинская Хоккейная Лига
03:00
Новости партнеров
Новости партнеров