матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Хокеїст поніс найсуворіше покарання у Фінляндії

Масова бійка переросла у масові санкції

Хокеїст фінського хокейного клубу "Йокеріт" Семір Бен-Амор отримав дискваліфікацію на 18 матчів домашнього чемпіонату країни за бійку у передсезонному матчі, що стало найсуворішим покаранням в історії SM-ліги.

За кілька хвилин після початку гельсінського дербі між "Йокерітом" і ХІФКом, яке пройшло 1 вересня у рамках передсезонного турніру European Trophy, гравець "Йокеріта" Іларі Меларт атакував хокеїста суперників Яркко Рууту, а за п’ять хвилин після цього Бен-Амор, напавши з-за спини, побив Віллі Пелтонена, чим заподіяв йому струс мозку. Зав’язалася масова бійка. По ходу першого періоду сутички спалахували ще кілька разів, у результаті чого суддя відправив у роздягальню по три хокеїста і тренерів обох команд, у другому таймі до них приєдналися Рууту і Сим Лівік з ХІФКа.

Організатори турніру дискваліфікували Бен-Афора на 5 матчів, Меларта - на 2 матчі, Рууту, Лівіка, Яні Ріта і Ююсо Салмі - на одну гру.

Крім того бійка Бен-Амора викликала бурхливу реакцію у Фінляндії. В результаті, у вівторок дисциплінарний комітет SM-ліги ухвалив рішення дискваліфікувати Бен-Амора на 18 матчів, Ююсо Салмі (ХІФК) - на 12 матчів, Меларта і Лівіка (обидва ХІФК) - на 6 матчів кожного, Рууту - на 4, Оссі Вяанянена (ХІФК) - на один матч.

Крім того, обидва клуби повинні будуть сплатити штрафи: "Йокеріт" - 40 тисяч євро, ХІФК - 25. Тренер ХІФКа Пасі Сормунен та тренери "Йокеріта" Томі Лямся і Томек Валтонен дискваліфіковані на 8 матчів.

Комментарии 0

Новости партнеров
03:00
Боевые искусства мира
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров