матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 2 2
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Хокеїстам НХЛ дозволили грати в КХЛ

Медведєв виступив зі спеціальною заявою

Хокеїсти НХЛ, які на час локауту вирішили виступати у КХЛ, зможуть взяти участь у матчах ліги починаючи з 20 вересня. Про це йдеться у заяві президента КХЛ Олександра Медведєва, опублікованому в четвер на офіційному сайті організації.

"Жодних юридичних зобов’язань хокеїсти з односторонніми контрактами на даний момент перед своїми роботодавцями не мають. Континентальна хокейна Ліга, дотримуючись усіх правил переходів хокеїстів, затверджених Міжнародною федерацією хокею, оформила на представників НХЛ трансфертні карти і раніше затвердила положення про порядок підписання угод з хокеїстами, які мають діючі контракти з клубами НХЛ. Континентальна хокейна ліга прийняла рішення про допуск гравців Національної хокейної ліги до чемпіонату КХЛ з 20 вересня 2012 року", - заявив Медведєв.

Нагадаємо, локаут у НХЛ було оголошено 15 вересня після того, як збіг термін дії колективної угоди між гравцями та лігою, а новий договір сторонам так і не вдалося підписати.

До донецького "Донбасу" вже приєднався нападник "Вінніпега" Олексій Понікаровський та очікується прибуття іншого енхаелівця Руслана Федотенка з "Філадельфії".

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
19:00
Смешанные единоборства
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров