Завтра 16 0

Осипов приніс "Амуру" другу перемогу над "Атлантом"

Переможець визначився у овертаймі

Хабаровський "Амур" удруге в цьому сезоні взяв гору над підмосковним "Атлантом".

У другому матчі цих команд, який пройшов у четвер на хабаровській "Платинум Арені", господарям льоду вдалося здобути перемогу лише у овертаймі з рахунком 3:2 ОТ (1:2, 1:0, 0:0, 1:0).

У складі переможців дубль оформив Олександр Осипов, який на 14 хвилині поєдинку допоміг своїй команді відігратися за рахунку 0:1, а на 2-й хвилині овертайму закинув переможну шайбу. Крім нього ворота Микити Давидова також вразив Євген Коротков на 29-й хвилині.

Голи "Атланта" на рахунку Івана Вишневського (11-та хвилина) та Пертту Ліндгрена (17). Відзначимо, що обидві ці шайби залетіли у ворота суперника, коли команда з Митищів грала у більшості.

Нагадаємо, що напередодні у першому поєдинку цих команд "Амур" переміг "Атлант" у основний час з рахунком 3:1.