матч-центр
Вчера 11 4
Сейчас 5 3
Сегодня 13 6
Завтра 7 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 11 4
Сейчас 5 3
Сегодня 13 6
Завтра 7 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Хокеїсти дадуть відповідь НХЛ за два тижні

"Температура" переговорів у межах норми

Хокеїсти НХЛ протягом двох тижнів представлять лізі свою контрпропозицію щодо нової колективної угоди. Про це заявив виконавчий директор профспілки гравців НХЛ Дональд Фер за результатами чергового раунду переговорів, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

"Нам потрібно ще залучити додаткову інформацію перед тим, як ми зможемо внести свою власну пропозицію, зробити контрпропозицію або вжити якихось ще заходів. Тому поки я нічого не можу сказати. Я сумніваюся, що нам знадобляться тижні у множині, але чи може це бути два тижні? Так, це може бути два тижні. Може це тривати менше? Так, це може тривати менше. Я не можу вам сказати", - відзначив Фер.

У свою чергу комісіонер НХЛ Гарі Беттмен також наголосив, що ліга намагатиметься дійти згоди з гравцями у відведені часові рамки.

"У нас була хороша дискусія за столом. Я думаю, лінії комунікації також хороші. "Температура" у кімнаті була нормальною. Процес продовжується", - поділився своїми враженнями від переговорного процесу Беттмен.

За словами учасників даного раунду переговорів, на ньому обговорювалися питання дисципліни гравців і сторонам вдалося обмінятися своїми поглядами на цілу низку питань.

Нагадаємо, 15 вересня закінчується термін дії нинішньої колективної угоди між НХЛ та хокеїстами. У зв’язку з цим у лізі триває переговорний процес щодо укладення нового договору. Представники НХЛ вже висунули свої жорсткі умови гравцям, і тепер очікується офіційна позиція профспілки хокеїстів.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров