Хокеїсти "Нью-Джерсі" зрівняли шанси з "Флоридою"

Командам доведеться грати сьомий матч

"Нью-Джерсі Девілз" здобули перемогу над "Флорида Пантерз" з рахунком 3:2 і зрівняли рахунок в серії в першому раунді плей-офф НХЛ.

"Девілз" атакували протягом практично всього матчу, про що говорить і статистика кидків по воротах - голкіпер гостей Скотт Клемменсен відбив 39 кидків з 42-х, в той час як його візаві Мартін Бродер вступав у гру лише 16 разів, пропустивши при цьому 2 шайби.

Рахунок в кінцівці першого періоду відкрив Стів Берньє (17-а хвилина), основні ж події розгорнулися у другій двадцятихвилинці: на 25-й хвилині Ілля Ковальчук збільшив перевагу "Девілз", проте вже до 33-ї хвилини паритет було відновлено, у гостей відзначилися Кріс Верстіг (28) і Шон Бергенхайм (33).

У третьому періоді глядачі закинутих шайб не побачили, і все вирішувалося в овертаймі, на 6-й хвилині якого все той же Ковальчук за допомогою Зака Парізе вивів на ударну позицію Тревіса Зейджака, який не промахнувся.

Таким чином, "Девілз" зрівняли рахунок у серії, і переможець тепер визначиться у сьомому матчі, який пройде у Флориді.