Холт: Не можна відбити все і завжди

Команда не встигла перебудуватися
03 марта 2013г. 10:34

Хокеїсти донецького "Донбасу" не змогли вчасно перебудуватися з нападу в оборону, тому й втратили перевагу у матчі проти ризького "Динамо", пропустивши дві шайби. Про це розповів голкіпер донеччан Кріс Холт, повідомляє прес-служба клубу.

"Ми добре зіграли в перших двох періодах, забили гарні шайби, кидали з близької відстані, мали хороші шанси і, як мені здається, були близькі до того, щоб забити втретє. Не знаю чому, але в ті п’ять хвилин, коли ми пропустили дві шайби, ми не змогли вчасно перебудуватися з нападу в оборону. Ми не збиралися здаватися і намагалися змінити результат, змінити хід гри. Ми намагалися вирвати перемогу в овертаймі, але удача посміхнулася супернику. Чи міг я не пропускати шайби в моменти, коли нам забили? Можна говорити що завгодно, але я думаю, що так. У грі можна зробити багато хороших сейвів, але цього може виявитися недостатньо. Ніхто не зможе відбивати все і завжди. Треба просто намагатися робити це якомога краще"
, - наголосив Холт.

Нагадаємо, що 2 березня "Донбас" у овертаймі поступився ризькому "Динамо" з рахунком 2:3 в третьому матчі чвертьфінальної серії Кубка Надії.