ІІХФ підійшла до створення європейського турніру

Робочі групи готують свої пропозиції

Міжнародна федерація хокею розпочинає роботу над створенням єдиного європейського клубного турніру.

15 серпня у Цюріху відбулося чергове засідання ІІХФ, в якому крім керівництва федерації взяли участь представники європейських ліг, представники КХЛ, а також турніру "European Trophy", що включає 32 команди.

Крім створення пан-європейського турніру на засіданні розглянули питання реформування турнірів, що проходять під час перерв у національних чемпіонатах, а також створення нового керівного органу, який буде представляти європейські ліги і клуби, повідомляє офіційний сайт ІІХФ.

Учасники засідання домовилися сфокусувати робочі групи для вироблення пропозицій з цих питань.

"Ми зробили важливий крок для втілення у життя тих ідей, які були запропоновані на червневому форумі у Барселоні. Тепер завдання наших робочих груп - сформувати пропозиції з даних питань, які згодом повинні бути прийняті усіма учасниками", - відзначив з цього приводу голова міжнародної федерації хокею Рене Фазель.

У координаційний комітет, який наглядатиме за робочими групами, увійшли віце-президент ІІХФ Калерво Куммола, а також по одному представнику з КХЛ, асоціації хокейних ліг Європи, "European Trophy" та Асоціації федерацій хокею країн Європи. Робочі групи повинні підготувати свої пропозиції до 30 червня 2013 року.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Карате. Открытый кубок Львова. Прямая трансляция
15:30
Новости партнеров
Новости партнеров