матч-центр
Вчера 10 5
Сейчас 1 0
Сегодня 16 10
Завтра 14 8
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 10 5
Сейчас 1 0
Сегодня 16 10
Завтра 14 8
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

ІІХФ підійшла до створення європейського турніру

Робочі групи готують свої пропозиції

Міжнародна федерація хокею розпочинає роботу над створенням єдиного європейського клубного турніру.

15 серпня у Цюріху відбулося чергове засідання ІІХФ, в якому крім керівництва федерації взяли участь представники європейських ліг, представники КХЛ, а також турніру "European Trophy", що включає 32 команди.

Крім створення пан-європейського турніру на засіданні розглянули питання реформування турнірів, що проходять під час перерв у національних чемпіонатах, а також створення нового керівного органу, який буде представляти європейські ліги і клуби, повідомляє офіційний сайт ІІХФ.

Учасники засідання домовилися сфокусувати робочі групи для вироблення пропозицій з цих питань.

"Ми зробили важливий крок для втілення у життя тих ідей, які були запропоновані на червневому форумі у Барселоні. Тепер завдання наших робочих груп - сформувати пропозиції з даних питань, які згодом повинні бути прийняті усіма учасниками", - відзначив з цього приводу голова міжнародної федерації хокею Рене Фазель.

У координаційний комітет, який наглядатиме за робочими групами, увійшли віце-президент ІІХФ Калерво Куммола, а також по одному представнику з КХЛ, асоціації хокейних ліг Європи, "European Trophy" та Асоціації федерацій хокею країн Європи. Робочі групи повинні підготувати свої пропозиції до 30 червня 2013 року.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
13:40
Триатлон. Супер Лига
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров