Сейчас 3 1
Завтра 11 5

"Калґарі" удома програв "Едмонтону"

Західно-канадська битва за провінцію Альберта

Цієї ночі в матчі регулярного чемпіонату НХЛ зійшлися одвічні суперники – "Калґарі" та "Едмонтон".

Однак безкомпромісного протистояння не вийшло - господарі нічого не змогли протиставити "нафтовикам".

Перший період команди завершили з нічийним рахунком – 1:1. За "Калґарі" свою другу шайбу у сезоні закинув Скот Ханнан. Відповідь гостей була в кінці дебютної двадцятихвилинки, відзначився Джордан Еберле.

Вирішальним у грі став другий відрізок. "Ойлез" чотири рази змусили вболівальників і гравців "Флеймз" хапатися за голови. Протягом десяти хвилин Алеш Хемські, Єрик Белангер, Сем Гагнер та Раян Сміт встановили комфортну перевагу перед завершальною двадцятихвилинкою – 5:1.

У третьому періоді підопічні Брента Саттера намагалися хоч якось змінити хід поєдинку, але господарі з цим завданням не впоралися. Натомість "Едмонтон" під завісу основного часу ще раз відзначився закинутою шайбою. Тейлор Холл реалізував більшість і записав до свого активу двадцять першу шайбу у сезоні – 6:1.

Отож "Калґарі" програє перший поєдинок домашньої серії з чотирьох ігор.

У інших поєдинках: Шайба Олексія Понікаровського допомогла  "Дияволам" з Нью-Джерсі переграти "Торонто" 4:3. "Коламбус" на домашній арені завдав поразки "Сан-Хосе" 6:3. "Даллас Старз" на виїзді на суху переграв "Монреаль" – 3:0. Також по два залікових очки до свого активу занесли "Тампа-Бей", "Нешвілл" та "Баффало". "Вінніпег" в овертаймі зазнав поразки від "Філадельфії".