Канадці виграли молодіжну Суперсерію

Росіяни зазнали подвійної поразки
15 августа 2012г. 13:27

Хокеїсти молодіжної збірної Канади обіграли своїх однолітків з Росії у останньому з чотирьох матчів, присвячених 40-річчю Суперсерії СРСР - Канада, а потім взяли гору над росіянами і у овертаймі, що визначив переможця серії.

Зустріч, що пройшла в канадському Галіфаксі, завершилася перемогою господарів льоду з рахунком 4:2 (1:1, 2:1, 1:0). Росіяни досить активно почали матч, що і втілилося у закинутій Андрієм Сигарєвим шайбі на 15-й хвилині першого періоду. Однак канадці зуміли миттєво відігратися - шайбу у ворота Андрія Василевського відправив Лукас Лессіо.

Практично всі інші голи припали на другу двадцятихвилинку, в якій на точний кидок Альберта Ярулліна (25), канадці відповіли дублем Тая Ретті (30, 33). Крапку в матчі поставив форвард "Флориди" Джонатан Хьюбердо, який реалізував більшість.

Таким чином, чотириматчева серія завершилася з рівним рахунком - обидві команди здобули по дві перемоги. Перші дві гри, що відбулися в Ярославлі, збірна Росії завершила з рахунком 2:3 і 6:3 відповідно. Третій матч у Галіфаксі росіяни виграли - 6:5.

В результаті переможця серії виявив овертайм, в якому першими закинули канадці. Райан Строум сильним кидком від точки вкидання вразив ворота росіян.